Kontakti

Auto kredīts bez pirmās iemaksas

Nereti gadās situācija, kad vecais auto pieviļ un salūzt tā, ka to vairs nav iespējams labot. Rodas pēkšņa, neplānota vajadzība pēc jauna auto vai vēl kādi citi sarežģījumi, kuru rezultātā lielā steigā ir nepieciešams jauns spēkrats.

Auto kredīts atsauksmes

Parasti šādās situācijās auto ir nepieciešams ar lielu steigu, bet ne vienmēr ir pagūts iekrāt naudiņu kredīta pirmai iemaksai. Rodas jautājums, kā rīkoties šādā situācijā? Risinājums ir! Uzņēmums AUTOKREDITS24.lv saviem klientiem piedāvā auto kredītu arī bez pirmās iemaksas, jo saprot, ka mēdz būt situācijas, kad nav izdevies vai pietrūka laika iekrāt pirmai iemaksai. aizdevums

AUTOKREDITS24.lv ļauj saviem klientiem braukt ar jauno auto jau šodien, bet maksāt par to rīt, tādējādi klientam nav vajadzīgi sākotnēji lieli ieguldījumi, lai varētu braukt ar savu kāroto auto. Mūsu klientiem ir pieejams arī auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi. Auto kredīts bez pirmās iemaksas ir izdevīgs arī tiem aizņēmējiem, kuri nolēmuši kļūt par taksistiem vai personīgi plāno nodarboties ar transporta pakalpojumu sniegšanu.

Šādos gadījumos aizņēmējs varēs jau pelnīt un paralēli atmaksāt kredītu, bet ne krāt pirmo iemaksu un atrasties dīkstāvē. auto kredīts

AUTOKREDITS24.lv katru pieteikumu izskata individuāli un piedāvā labākos risinājumus konkrētā situācijā. Vairāk informācijas pie www.AUTOKREDITS24.lv.

kredīts bez iemaksas

autokredits24: Auto kredīts bez pirmās iemaksas

autokredits24 logo

Komentāru skaits: 1

Autors:
Pievienots: 23.05.2022 14:30
Ja drīks bez pirmās iemaksas< būtu ļoti labi.Vajadzētu parbaudīt, vai iedos man

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!