Kontakti

Patēriņa kredīts auto iegādei

Patēriņa kredīts auto iegādei ir finanšu risinājums, kas ļauj iegādāties lietotu automašīnu, motociklu vai citu transportlīdzekli.

Auto kredīts

Ne visi saprot atšķirību starp auto kredītu un patēriņa kredītu automašīnas iegādei. Noformējot patēriņa kredītu, banka vai kredītkompānija aizdos Jums nepieciešamo naudas summu Jūsu vajadzībām, vai tas būtu liels pirkums, mājas remonts, ceļojums vai neparedzēti izdevumi. Kredītkompānijai nav nepieciešama atskaite par to, kam nauda tiks tērēta. naudas kredīts

Bet auto kredīts tiek izsniegts auto iegādei un uzliek par pienākumu saņemto summu tērēt transportlīdzekļu iegādei. Tas var nedaudz mulsināt klientu. Tajā pašā laikā ne visi zina, ka pēc auto kredīta saņemšanas jums ir noteikts laiks, lai izvēlētos sev piemērotāko automašīnu. Iepriekš kredīts auto iegādei tika izsniegts konkrētai automašīnai, bet tagad saņem naudu un var izvēlēties auto vēl kādu laiku, kas noteikts līgumā. izdevīgs kredīts Tajā pašā laikā, noformējot auto kredītu, jums tiks piedāvātas daudz zemākas procentu likmes nekā noformējot patēriņa kredītu. Tādēļ, ja meklējat automašīnu un jums ir vajadzīgs kredīts auto pirkumam, apsveriet auto kredītu kompāniju piedāvājumus, salīdziniet tos savā starpā un izvēlieties sev izdevīgāko piedāvājumu.

patēriņa kredīts

autokredits24: Patēriņa kredīts auto iegādei

autokredits24 logo

Komentāru skaits: 1

Autors:
Pievienots: 02.08.2023 13:51
Var izterēt patēriņa kredītu auto kredītam?kā

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!