Kontakti

Auto līzinga kalkulators

Mēs Jums atklāsim dažas viltības ko izmanto kredīt kompānijas un bankas, izmantojot reklāmas vajadzībām savās mājas lapās finanšu kalkulatorus. Tāpēc lai neuzķerties uz tām, lasiet šo rakstu līdz galam.

Auto kredīts atsauksmes

Tad sāksim no paša sākuma: Katru reizi kad kāds no mums plāno lielu pirkumu, vēlās pēc iespējas maksimālāk saplānot savu budžetu. Arī nav izņēmums gadījums kad mēs pērkam kaut ko uz nomaksu. Bet ja runa iet par lielu pirkumu, piemēram tādu kā mājokļa iegāde vai auto pirkums - tad jau noteikti visu ir jāsaplāno līdz centam. Finanšu aprēķins

Un ja auto iegādei ir vajadzība izmantot kreditēšanas produktus tā saucamais auto kredīts vai līzings - tad ar līzinga kalkulatoru ir ļoti vienkārši aprēķināt savus ikmēneša izdevumus un saprast cik tie noslogos Jūsu ģimenes budžetu. Izmantojot finanšu kalkulācijas rīkus ir iespējams noteikt:

  • optimālo kredīta termiņu;
  • vajadzīgo kredīta summu;
  • optimālo gada procentu likmi;
  • uzzināt iespējamo pārmaksu;

Finanšu kalkulators ir pieejams jebkurā bankas vai līzinga kompānijas mājas lapā. Tādā veidā klients viegli var aprēķināt savu iespējamo ikmēneša maksājumu par līzingu un izdarīt secinājumus cik tas maksājums pieņemams viņam ir. summa un termiņš

Bet izrādās gandrīz visi tie kalkulatori (99% no tiem) uzrāda tikai un vienīgi viss mazāko iespējamo procentu likmi, kas maldina klientus un liek domāt ka šie nosacījumi ir pieejami ikvienam. Bet tā gluži nav. Ierasti pēc kredīta pieteikuma izskatīšanas, banka vai kredīt kompānija nosauks klientam reāli pieejamo procentu likmi - kas 99% atšķirsies no tās kura bija sākotnēji atspoguļota mājas lapā.

Tāpēc iesakām izvērtēt savas iespējas atmaksāt aizdevumu, tikai pēc kredīt kompānijas izvirzīta gala piedāvājuma.

Finanšu kalkulācijas

autokredits24: Auto līzinga kalkulators

autokredits24 logo

Komentāru skaits: 3

Autors:
Pievienots: 19.01.2022 12:39
Vispar ļoti ērti kalkulatori jebkurai kredītkompanijai, tagad pats varu salīdzinat, un tikai pēc tam griesties uz kompaniju!!!
Autors:
Pievienots: 23.05.2022 14:27
Ļoti labi, ka tagad jebkurai kredīkompanijai ir tadi kalkulatori
Autors:
Pievienots: 03.05.2023 12:26
bet kā atrast izdevīgaku piedavajumu/

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!