Kontakti

Auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi

Ir daudzi cilvēki, kuriem ir problēmas saņemt auto līzingu ar savu sabojātu kredītvēsturi. Tomēr ar dažiem izmeklējumiem un pasākumiem iespējams atrisināt šo problēmu.

Auto līzings

Kas ir Sabojāta Kredītvēsture?līzings Kredītvēsture tiek veidota, izmantojot informāciju par iepriekšējām maksājumu pārskaitījumiem, kuru veikšanai tika izmantoti kredītkartes vai kredītlīnijas. Kredītvēsturei ir liela nozīme. Ja kredītvēsturē ir vairākas kavētas vai nokavētas maksājumu vēstures, tas var tikt uzskatīts par sabojātu kredītvēsturi. Bet ir daži paņēmieni, kā iegūt auto līzingu ar sliktu kredītvēsturi. Ja jums ir sabojāta kredītvēsture, aizdevums auto iegādei var būt iespējams, taču kredītdevēja piedāvājumu ietekmē gan kredītvēstures statuss, gan aizņēmēja oficiālie iemērki, gan parādu lielums un iemesls, kāpēc kredītvēsture ir sabojāta.

 • Negatīva kredītvēsture var kļūt arī par iemeslu lielākām aizdevuma izmaksām, un papildus nosacījumiem, tāpēc ir svarīgi salīdzināt visus kreditu kompanijas, kuri šādu pakalpojumu sniedz;
 • Auto kredītu vai līzingu ar sabojātu kredītvēsturi iespējams noformēt ar nebanku aizdevēju starpniecību, taču jāņem vērā, ka katrs gadījums tiek izvērtēts individuāli un jo labāka kredītvēsture, augstāki ienākumi un kredītreitings - jo izdevīgāki nosacījumi līzinga noformēšanai;
 • Pirms noformēt auto kredītu vai līzingu, jānokārto visas pārējās saistības, jo tas var ievērojami ietekmēt atmaksas noteikumus, kā arī izdevīgāks kredīts kļūst tad, kad tiek veikta pirmā iemaksa pietiekami lielā apjomā - šajā gadījumā tas kļūst par nodrošinājumu kredītkompānijai.
 • līzings

  Ja jums ir sabojāta kredītvēsture, Jums būs pieejams auto kredīts ar sliktu kredītvēsturi vai auto līzings ar sliktu kredītvēsturi. Jebkurā gadījumā Jūs varat salīdzināt peidāvājumus no kredītkompānijām un uzvēlēties sev izdevīgāko. Auto līzinga kalkulators palīdzēs Jums atrast izdevīgāko piedāvājumu, pat ja Jums ir sabojāta kredītvēsture. Kalkulātorus Jūs varat atrast kredīkompānijas mājaslapās.

  līzings un slikta kredītvēsture

  autokredits24: Auto līzings ar sabojātu kredītvēsturi

  autokredits24 logo

  Komentāru skaits: 3

  Autors:
  Pievienots: 03.05.2023 12:28
  līzings ar sobojatu kredītvēsturi?tad kredīts nav sasniedzams
  Autors:
  Pievienots: 04.07.2023 14:19
  man ir sabojāta, "melna kredītvēsture".Gribu tikai auto kredītu. Kādi ir varianti?
  Autors:
  Pievienots: 05.12.2023 14:39
  nu lai atrastu izdevīgu līzingu. nav ilgi jameklē. man liekas līzings vispar nav izdevīgs variants

  Atstāj savu komentāru:

  Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!