Kontakti

Izdevīgs auto līzings

Plānojot iegādāties automašīnu bez pilnas summas uz rokas, sāc meklēt informāciju, kā to izdarīt uz kredīta. Un šeit jūs varat pazust sniegto pakalpojumu klāstā.

Auto līzings atsauksmes

Ne visi saprot atšķirību starp auto kredītu un auto līzingu. Turklāt bieži sastopams tāds pakalpojums kā auto līzings bez pirmās iemaksas vai bezprocentu līzings un auto kredīts bez pirmās iemaksas. Viena no atšķirībām starp kredītu un līzingu būs tā, ka tehniskā pasē auto līzinga gadījumā tiksi ierakstīts kā automašīnas turētājs. Pēc aizdevuma saistību termiņa beigām jūs tiksiet reģistrēts kā īpašnieks. līzings

Līzings var būt operatīvais un finanšu. Finanšu līzings ir pakalpojums, kura laikā ar ikmēneša maksājumiem atmaksājat automašīnas izmaksas un kļūstat par tās īpašnieku. izdevīgs Operatīvā līzinga gadījumā jūs maksājat par automašīnas izmantošanu, nevis par kredītnaudas izmantošanu, un, beidzoties saistībām, jūs atdodat automašīnu. Tā ir sava veida ilgtermiņa noma. Ērts tiem, kas vēlas izmantot auto īsu laiku.

Jebkurā gadījumā kredītkompānijas katra klienta pieteikumus izskata atsevišķi, tāpēc piedāvājumi var atšķirties.
Tāpat katram klientam, ņemot vērā viņa finansiālās iespējas, būs priekšrocības, piesakoties vienam vai otram kreditēšanas veidam.

Vislabāk būtu izvērtēt vairāku kredītu kompāniju piedāvājumus un salīdzināt tos savā starpā. Tādējādi Jūs varat atrast sev izdevīgāko auto līzingu.

auto līzings

autokredits24: Izdevīgs auto līzings

autokredits24 logo

Komentāru skaits: 2

Autors:
Pievienots: 03.05.2023 12:32
izdevīgs līzings
Autors:
Pievienots: 03.05.2023 12:33
salīdzinot autolīzingu un auto kredītu, kredīts būs izdevīgaks?

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!