Kontakti

Līzings auto iegādei bez pirmās iemaksas

Ikviens, pērkot automašīnu, cenšas iepriekš plānot ar to saistītās izmaksas.

Auto kredīts atsauksmes

Tāpēc, ja plānojat iegādāties automašīnu kredītā, īpaši svarīgi ir nosacījumi, ar kādiem šis kredīts tiek izsniegts. Līzings automašīnas iegādei pēdējā laikā ir kļuvis par diezgan populāru pakalpojumu, un daudzas kredītkompānijas piedāvā šādu finanšu pakalpojumu ar izdevīgiem nosacījumiem. līzings

Tagad lai kļūtu par sava sapņu auto īpašnieku, nav nepieciešami lieli ieguldījumi. auto līzings Daudzas kredītu un līzinga kompānijas piedāvā līzingu bez pirmās iemaksas. Arī ir pieejams auto kredīts ar sabojātu kredītvēsturi. Bet tas nenozīmē, ka jūs varat doties galējībās un izvēlēties jebkuru automašīnu. Protams, pirms pieņemt lēmumu par auto līzingu, ir jāizvērtē savas finansiālās iespējas. Jums ir jārēķinās ar ikmēneša maksājumu noteiktā laika periodā. Bet, lai jau iepriekš novērtētu savas iespējas, izmanto auto līzinga kalkulatoru. Šādi kalkulatori tiek ievietoti kredītkompāniju mājaslapās un Jūs pats varat salīdzināt un izvēlēties savām velmēm atbilstošus piedāvājumus.


Salīdzinot ar auto kredītu, auto līzingā var dabūt zemāku procentu likmi. Taču katra kredītu kompānija cenšas Jums piedāvāt savus labākos piedāvājumus. Tāpēc vēlams salīdzināt visus piedāvātos variantus un izvēlēties sev piemērotāko un izdevīgāko piedāvājumu.

auto līzings

autokredits24: Līzings auto iegādei bez pirmās iemaksas

autokredits24 logo

Komentāru skaits: 3

Autors:
Pievienots: 23.05.2022 14:29
man liekas, ka auto līzingu var noformet gandrīz jebkura situacijā
Autors:
Pievienots: 01.06.2022 12:25
bez pirmās iemaksas, tas skan vilinoši, brt kadi procenti pēc tām
Autors:
Pievienots: 03.05.2023 12:43
Bez pirmās iemksas vispar būs labi!

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!