Kontakti

Aizdevums pret auto līdz 25 000 €

Ir radusies situācija, ka ir nepieciešams finansējums ikdienas tēriņu segšanai vai kādam lielākam pirkumam?

Auto kredīta salīdzinājums

nauda auto Viens no risinājumiem, ko piedāvā uzņēmums autokredits24.lv, ir naudas aizdevums pret tavu auto. Uzņēmums piedāvā finansējumu līdz pat 25 000 EUR jau šodien pret īpašumā esošo auto. Tādā veidā ir iespēja iegūt finansējumu saviem neparedzētiem ikdienas tēriņiem vai kādam lielākam pirkumam ērti, ātri un vienkārši un tajā pašā laikā turpināt braukt ar savu auto. Sīkākai informācijai Jūs varat izmantot kalkulatoru, lai novertētu savus izdevumus.

Auto līzinga kalkulators būs ļoti noderīgs pirms izvēlēties aizdevumus. Uzņēmums autokredits24.lv novērtēs tavu auto un kā aizdevējs to atpirks, nododot tev to atpakaļ lietošanā ar izpirkuma tiesībām. Klients varēs braukt ar savu auto un vienlaicīgi veikt par to izmaksu.

aizdevuma summa

Autokredits24.lv saviem klientiem piedāvā izdevīgus un skaidri definētus un saprotamus aizdevuma nosacījumus. Šis piedāvājums ir izdevīgs tiem, kuriem ir nepieciešami papildu finansiālie līdzekļi, taču nevēlas pārdot savu auto kādam citam. Tādā veidā klients dabū aizdevumu un var turpināt braukt ar savu auto.

Nav noslēpums, ka dabūt aizdevumu ne vienmēr ir tik viegli, jo parasti tiek izvērtēti parādi vai tiek ņemta vērā negatīvā kredītvēsture, tad kredīts pret automašīnas ķīlu ir labs risinājums šai problēmai. Parasti, sniedzot materiālo nodrošinājumu, aizdevuma apstiprinājums būs pozitīvs. Lai pieteiktos aizdevumam, pietiek aizpildīt pieteikuma formu tiešsaistē un saņemt apstiprinājumu. -->

Finanšu aprēķini

autokredits24: Aizdevums pret auto līdz 25 000 €

autokredits24 logo

Komentāru skaits: 2

Autors:
Pievienots: 19.01.2022 12:42
es domaju, ka pret savejo vāģi saņemšu 25 000!!!!!!!!!!!!!!
Autors:
Pievienots: 23.05.2022 14:33
Žēl, ka man nav tik jauns auto:)))

Atstāj savu komentāru:

Tava epasta adrese netiks publiski atspoguļota. Visi lauciņi ir obligāti!